Nabité. Štýlom.

IONIQ 5 s dizajnom futuristickej štúdie a pôsobivým portfóliom najmodernejších inteligentných technológií bol navrhnutý aby vás doviezol ďalej – s rýchlejším nabíjaním a elegantným štýlom.

Už čoskoro.

Ak sa už neviete dočkať, kedy bude úplne nový IONIQ 5 dostupný aj na slovensku a prajete si ostať informovaný o novinkách, zaregistrujte sa do nášho newslettera.


Údaje označené * sú povinné

Zaslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) so zásadami spracúvania osobných údajov

Highlights

Budúcnosť elektrickej mobility je tu.

S modelom IONIQ 5 mobilita budúcnosti nie je vzdialená ale už je realitou každodenného života. Toto prelomové elektrické CUV vás nabije energiou bez kompromisov a pomôže vám vybrať si vašu životnú cestu a váš dopad na životné prostredie.

 1. Ekologické logo CUV strednej veľkosti Hyundai IONIQ 5.

  Udržateľnosť.

  V interiéri IONIQ 5 sú v širokej miere použité ekologické materiály. Napríklad na čalúnenie stropu, koberec a poťahy sedadiel sa využíva surovina extrahovaná z cukrovej trstiny. To je riešenie, ktoré je recyklovateľné aj estetické.

 2. Technologické logo CUV strednej veľkosti Hyundai IONIQ 5 s head-up displejom 112 cm (44”) s rozšírenou realitou.

  Technológia.

  Vďaka vyspelému head-up displeju s uhlopriečkou až 112 cm (44”) sa predné okno zmení na obrazovku, ktorá vás bezpečne vedie po svete. IONIQ 5 je prvým automobilom Hyundai s technológiou autonómnej jazdy úrovne Level 2.

 3. Logo rýchleho nabíjania batérie 800 V CUV strednej veľkosti Hyundai IONIQ 5.

  Ultra rýchle nabíjanie.

  IONIQ 5 je jedným z mála elektrických automobilov využívajúcich batériu s napätím 800 V. Nabíja sa ultra rýchlo, má vysoký trvalý výkon a je optimalizovaná z hľadiska hmotnosti a priestoru.

Exteriér

Charakteristický. Ikonický. Čistý. Dizajn štúdie v sériovej výrobe.

Čistý dizajn modelu IONIQ 5 prináša osvieženie medzi elektrické automobily vypustením komplexnosti pre oslavu čistých línií a minimalistických štruktúr. Jedinečná trojrozmerne tvarovaná kapota zasahuje hlboko do blatníkov, minimalizujúc medzery medzi panelmi pre čistý vzhľad high-tech. LED svetlomety obsahujú parametrické pixle – jedinečné dizajnové prvky pripomínajúce šperky, ktoré budú mať všetky budúce modely IONIQ.

360°

0%
 1. Z tmy do svetla v 256 pixloch.

  Vidieť a byť videný – korunovačnými klenotmi na ikonickej prednej časti sú charakteristické LED svetlomety s 256 kubickými pixlami.

 2. Výrazný a jasný zozadu.

  Aj LED zadné skupinové svetlá modelu IONIQ 5 majú inovatívny dizajn využívajúci parametrické pixle v štvorhrannej grafike koncových svetiel.

 3. Exkluzívne 20" disky z ľahkej zliatiny.

  Aerodynamicky optimalizované disky reflektujú hlavnú tému dizajnu, zvýrazňujú exkluzívny imidž elektromobility a perfektne harmonizujú s elegantným profilom vozidla.

Interiér

Veľký a udržateľný životný priestor.

V kabíne modelu IONIQ 5 sa stierajú hranice medzi životným priestorom a dopravným prostriedkom. Naša nová platforma pre elektrické vozidlá nám umožnila vytvoriť interiér pre úplne nový zážitok z automobilu. Rovná podlaha, výškovo nastaviteľné predné sedadlá, ktorých operadlá sa dajú sklopiť do polohy ležadla a flexibilná posuvná stredová konzola vytvárajú neobyčajný zážitok.

 1. Elektricky ovládané predné sedadlá so sklopným operadlom CUV strednej veľkosti Hyundai IONIQ 5.

  Relaxačné sedadlá.

  Vychutnajte si komfort premium s relaxačnými sedadlami s úplne sklopným operadlom vpredu. Natiahnite si chrbát počas prestávky na nabíjanie – stlačením jedného gombíka.

 2. Posuvná stredová konzola CUV strednej veľkosti Hyundai IONIQ 5.

  Posuvná stredová konzola.

  Prispôsobte si interiér podľa vašich potrieb. Stredovú konzolu môžete posunúť dozadu k zadným sedadlám aby ju vaše deti mohli využiť ako stolík na hranie alebo piknik.

 3. Širokouhlý digitálny združený prístroj CUV strednej veľkosti Hyundai IONIQ 5.

  Širokouhlý digitálny združený prístroj.

  Displej infotainmentu s uhlopriečkou 31,2 cm (12,3”) plynulo nadväzuje na digitálny združený prístroj s uhlopriečkou 31,2 cm (12,3”), čím podporuje dizajn high-tech – pre pohodlný prístup ku všetkým funkciám vozidla, bezpečnosti a infotainmentu.

Technické údaje.

Vitajte v úplne novom svete výkonnosti.

So strhujúcou jazdnou dynamikou, akceleráciou športového automobilu a voliteľným pohonom všetkých kolies toto prelomové elektrické CUV poskytuje vzrušujúcu výkonnosť – vďaka úplne novej platforme, predstavujúcej technologický míľnik v ére expanzie elektrických vozidiel.

 1. Ikona akcelerácie za 5,3 sekundy CUV strednej veľkosti Hyundai IONIQ 5.

  Akcelerácia.

  Z 0 na 100 km/h za 5,3 sekundy.

 2. Ikona rýchleho nabíjania za 18 minút CUV strednej veľkosti Hyundai IONIQ 5.

  Ultra rýchle nabíjanie.

  Z 10 % na 80 % za 18 minút.

 3. Ikona nabíjania za 5 minút na 100 km CUV strednej veľkosti Hyundai IONIQ 5
  1

  Nabíjanie.

  Energia na dojazd 100 km dobitá za menej ako 5 minút.

 1. Ikona vyspelého head-up displeja s uhlopriečkou 112 cm (44'') CUV strednej veľkosti Hyundai IONIQ 5.

  Head-up displej.

  S technológiou rozšírenej reality.

 2. Ikona batožinového priestoru s objemom 534 litrov CUV strednej veľkosti Hyundai IONIQ 5.

  Batožinový priestor.

  Predný a zadný batožinový priestor.

 3. Dojazd modelu IONIQ 5 je do 500 km na jedno nabitie.
  2

  Dojazd.

  Vychutnajte si dojazd do 500 km na jedno nabitie.

Aké dlhé je vaše každodenné dochádzanie?

Vypočítajte počet dní dochádzania na jedno nabitie IONIQ 5.

22 km

IONIQ 5

22

dní

na jedno
nabitie

Rovnako ako existuje celá škála faktorov, ktoré ovplyvňujú spotrebu spaľovacieho motora (ICE), aj celkový dojazd na elektrický pohon bude ovplyvnený veľkosťou batérie, vašim štýlom jazdy, vonkajšou teplotou, hmostnosťou všetkých cestujúcich a nákladu, ktorých prepravujete a podobne.


Záruka

Záruka 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov.

Rovnako ako každý Hyundai, aj IONIQ 5 je vyrobený podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov. Na túto kvalitu vám poskytujeme záruku 5 rokov bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov aby ste sa mohli tešiť z vecí, ktoré máte v živote radi a nemuseli sa strachovať o váš automobil. Vychutnajte si bezstarostnosť vďaka jednej z najlepších záruk v rámci automobilového priemyslu – štandardne.

Záruka 5 rokov bez obmedzenia najazdených kilometrov a záruka 8 rokov na batériu
Vyhradenie práva na zmeny
Všetky informácie na stránke sú dočasné, podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia a slúžia len na účely predbežného oznámenia. Možné odchýlky v zobrazení farieb vozidla sú spôsobené obmedzeniami technológie grafického zobrazenia. Zobrazené produkty sa zhodujú s ponukou a s radom vybavenia pre európske trhy. Vozidlá zobrazené na stránke môžu byť vybavené dodatočným príplatkovým vybavením a na stránke nemusia byť uvedené všetky modelové verzie. Spoločnosť Hyundai Motor Czech s.r.o., org. zl. Slovakia si vyhradzuje právo na vykonanie zmien v špecifikáciách a v obsahu vybavenia bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobnosti sa dozviete u predajcu vozidiel Hyundai a v cenníkoch.